сабота, 6. август 2022. Вести денес: 68
home Познати

Сека објави провокативно видео: Фановите го коментираа нејзиното деколте, таа им врати на урнебесен начин (ФОТО)

Сека објави провокативно видео: Фановите го коментираа нејзиното деколте, таа им врати на урнебесен начин (ФОТО)

Популарната пејачка Сека Алексиќ на својот Инстаграм профил објави видео, а под него следеа низа коментари за нејзиниот изглед.

Поради нејзиното бујно деколте, фановите почнаа да коментираат, а таа очигледно се забавуваше со тоа, па почна да им одговара.

Таа ја опиша оваа снимка со зборовите: „И повторно, немирните мисли залудно бегаат од темнината“. А тие немирни мисли луѓето најмногу ги врзуваа за нејзиното деколте.

-Леле, колкави ти се Секо – вели еден од многуте коментари, на кои Сека одговори на свој начин.

„Немам каде со нив“ – напиша таа и насмеа многу луѓе, па почнаа да и пишуваат дека навистина е легенда.

Коронавирус