сабота, 6. март 2021. Вести денес: 0
home Познати

Сека Алексиќ со разочарување на 1 мај- фановите едногласно и порачаа на пејачката дека таа ги урочила (ФОТО)

Сека Алексиќ со разочарување на 1 мај- фановите едногласно и порачаа на пејачката дека таа ги урочила (ФОТО)

Српската пејачка Сека Алексиќ ги разочара фановите на социјалните мрежи откако објави фотографија по повод 1 мај.

Станува збор за фотографија по повод 1 мај на која пејачката ги предупреди сите кои денеска се некаде излезени во природа што ги очекува.

Како и останатите на социјалните мрежи така и пејачката се пошегува на сметка на фановите и сподели фотографија на која врне дожд додека луѓето на прославата се покриени со најлон на себе, погледнете.

Најнови вести

Коронавирус