понеделник, 16. декември 2019. Вести денес: 11
home Познати

Сека Алексиќ облече бикини па позираше покрај базенот, но кога ќе видите што пишува на него ќе останете без текст (ФОТО)

Сека Алексиќ облече бикини па позираше покрај базенот, но кога ќе видите што пишува на него ќе останете без текст (ФОТО)

Популарната пејачка Сека Алексиќ ова лето нема да оди на летен одмор поради бројните настапи, па затоа секој слободен миг го користи поминувајќи го со своето семејство.

На пејачката дефинитивно не и е потребна некоја егзотична дестинација за да ужива со сопругот Вељко и синот Јаков, бидејќи тие во домот имаат луксуз поголем од било каде.

Сека овие денови батериите ги полни покрај својот базен, а често на парот му се придружуваат и пријателите, погледнете.