вторник, 19. јануари 2021. Вести денес: 41
home Познати

Сека Алексиќ ја преплавија со евра, парите паѓаа на земја, а потоа следуваше потег од пејачката кој никој не го очекуваше (ВИДЕО)

Сека Алексиќ ја преплавија со евра, парите паѓаа на земја, а потоа следуваше потег од пејачката кој никој не го очекуваше (ВИДЕО)

Пејачката Сека Алексиќ направи вистински хаос на прославата на 18-от роденден на синот на Бобан Рајовиќ во еден познат белградски ресторан.

Но, она што им го привлече вниманието на сите е атмосферата која Сека Алексиќ ја подигна на повисоко ниво, а за сето тоа доби и заслужен бакшиш.

Сепак овие денови сите зборуваат за гестот кој го направи пејачката додека пееше и заработуваше бакшиш.

Имено Алексиќ добивајќи неколку пати по 100 евра бакшиш ги фрли кон бендот и не ги зема за себе што е доказ дека пејачката има големо срце и не е себична.

Целото видео можете да го погледнете ТУКА.

Коронавирус