петок, 30. септември 2022. Вести денес: 174
home Познати

Сека Алексиќ искешира 10 илјади евра за детаљ во домот кој го немаат ниту Цеца ниту Брена- во време на корона криза пејачката го купи ова! (ФОТО)

Сека Алексиќ искешира 10 илјади евра за детаљ во домот кој го немаат ниту Цеца ниту Брена- во време на корона криза пејачката го купи ова! (ФОТО)

Пејачката Сека Алексиќ речиси нема некој што не знае дека има луксузен дом како од бајките.

Како и за многу детали во својот дом, така и за последниот пејачката не штедеше пари.

Имено станува збор за она што пејачката долго време го има на ум да го реализира во својот дом, поточно во својот тоалет.

-Веќе подолго време Сека води сметка за својот физички изглед. Со оглед дека одамна направила теретана во домот, следниот чекор беше да вгради сауна поради сите предности кои ги нуди таа, вели извор близок до пејачката.

Тој додава дека Сека за ова задоволство искеширала 10 илјади евра и таа е со димензии 2х2м2 во која може да уживаат четири лица.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by SEKA ALEKSIĆ (@seka_aleksic)

Изградбата инаку траела околу еден месец, а истата сауна е поставена во нејзиниот тоалет кој е речиси колку просечна дневна соба.

Најнови вести

Коронавирус