вторник, 7. февруари 2023. Вести денес: 0
АКТУЕЛНО

Најнов биланс: Во земјотресите во Турција и Сирија загинале повеќе од 3.000 луѓе, најмалку 15.500 повредени

home Познати

Сека Алексиќ гордо ги покажа своите облини, па им прати моќна порака на жените

Сека Алексиќ гордо ги покажа своите облини, па им прати моќна порака на жените

Сека Алексиќ со својот сопруг Вељко и синовите Јаков и Јован ужива на својот голем имот далеку од центарот на Белград.

Таа секојдневно на социјалните мрежи постира фотографии, а тука се и оние на кои позира во бикини.

Алексиќ неколку пати истакна дека е горда на своите облини, а сега им упати моќна порака на сите жени.

„Научете да го сакате своето тело бидејќи не постои совршнество и сосема е очигледно дека жената со облини не е помалку убава од жената со витка линија. Едноставно, треба да научите да се прифатите себе, онакви какви што сте“, пиша пејачката во описот.