недела, 20. јуни 2021. Вести денес: 93
home Познати

Сега е сè појасно дека се смирија – Дарко и Марина објавија фотографии во исто време, но еден детаљ ги откри дека се заедно

Сега е сè појасно дека се смирија – Дарко и Марина објавија фотографии во исто време, но еден детаљ ги откри дека се заедно

Последните недели медиумите во соседството на големо пишуваат за односот помеѓу пејачот Дарко Лазиќ и неговата свршеница Марина Гагиќ, особено по шпекулациите дека Марина го оставила пејачот и си заминала од неговата куќа.

Сепак шпекулациите паднаа во вода поради тоа што и двајцата објавија како уживаат во манастир каде отидоа заедно со нивниот син.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Gagic Marina (@gagic_marina)

Имено на иста локација се фотографираа посебно и двајцата и фотографиите ги прикачија на социјалните мрежи.

На едната фотографија Марина е сама, а Дарко Лазиќ сподели фотографија од истата локација со синот.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DARKO LAZIĆ (@darkolazicofficial)

ЕУРО 2020

Македонија