среда, 23. јуни 2021. Вести денес: 62
home Познати

Сега е дефинитивно крај: Северина откако го направи ова, фановите се уверија дека пејачката повеќе нема љубов за Игор Којиќ (ФОТО)

Сега е дефинитивно крај: Северина откако го направи ова, фановите се уверија дека пејачката повеќе нема љубов за Игор Којиќ (ФОТО)

Пејачката Северина Којиќ и нејзиниот сопруг Игор Којиќ веќе не зборуваат со месеци, но не живеат ниту заедно.

Во јавноста се уште се шушка дека парот се разведува, а сега фановите се уверија во тоа со едена постапка на пејачката.

Имено станува збор за фотографија која Северина ја имаше објавено на својот Инстаграм профил, а беше поврзана со 33-от роденден на нејзиниот сопруг Игор Којиќ.

-На овој машко битие Игор Којиќ нека му е среќен 33-от роденден. Со среќа љубов, напиша летоска Северина.

На ова Игор и возврати дека „Исусовите години“ се најсреќни. Фала љубов моја, пиша тогаш Игор, но она што го забележаа фановите е тоа дека веќе истата фотографија е избришана од профилот на пејачката.

Најнови вести

ЕУРО 2020

Македонија