среда, 30. септември 2020. Вести денес: 70
home Познати

Се жени поранешното момче на Анастасија Ражнатовиќ- кога ќе ја видите неговата избраничка се ќе ви стане јасно (ФОТО)

Се жени поранешното момче на Анастасија Ражнатовиќ- кога ќе ја видите неговата избраничка се ќе ви стане јасно (ФОТО)

Се жени поранешното момче на Анастасија Ражнатовиќ Константин (28) со својата избраничка со црногорско потекло.

Парот на големо ја подготвува свадбата а избраничката на поранешното момче на ќерката на Цеца е Валентина Лопичиќ.

Судбоносното „ДА“ќе го изговорат во јуни 2020 година во еден луксузен белградски ресторан.

Валентина е успешна млада девојка од добро семејство, а студиите ги завршила во Лондон, пишуваат српските медиуми.

Инаку за потсетување Костадин беше во врска со Анастасија, а парот ја прекина романсата без расправии на најнормален начин.

-Не беа никакви караници, се разделивме на најнормален начин. И понатаму имам убаво мислење за Костадин, рече во една прилика Ражнатовиќ.

Коронавирус