петок, 18. јуни 2021. Вести денес: 68
home Познати

Се запознаа пред неколку месеци, не ја ни запроси а веќе ја остави бремена: Српската пејачка како гром од ведро небо сподели фотографија

Се запознаа пред неколку месеци, не ја ни запроси а веќе ја остави бремена: Српската пејачка како гром од ведро небо сподели фотографија

Откако во јавноста се дозна дека српската пејачка Милица Тодоровиќ е во врска со актерот Петар Стругар, двојката не престанува да ја интригира јавноста.

Сепак имаше и шпекулации дека нивната врска се прекинала под притисок на јавноста, па затоа „будно“ се следат сите нивни објави.

 

View this post on Instagram

 

???????? Proleće! ? Kaputic (ne znam sta je ali je preleeeep) by @grofica_di_milutovac ?❤ #milicatodorovic

A post shared by Milica Todorovic (@milicatodorovicofficial) on

Сите се обидуваат да најдат дали се уште постои некаква врска помеѓу нив, па неодамна објава на Милица го „запали“ интернет.

Имено таа на „стори“ стави фотографија од наслоната страна на книга „Вашето дете од ден во ден“ со коментар дека ја нашла кај тетка и најслатката кинига на светот.

После оваа објава започнаа коментари дека таа е можеби бремена, додека пак други тврдат дека тоа е само доказ дека Милица е подготвена да стане мајка.

 

View this post on Instagram

 

Hristos Voskrse, mili ljudi! Da ste mi zivi i zdravi i da vas cuva Bog! ❤??

A post shared by Milica Todorovic (@milicatodorovicofficial) on

Сепак засега пејачката не се огласи, па останува да почекаме.

Најнови вести

ЕУРО 2020

Македонија