понеделник, 19. август 2019. Вести денес: 8
home Познати

СЕ ЗА УСПЕХ: Водителката им даде да ја удираат во задникот во живо во емисија за среќа на Светското првенство (ФОТО+ВИДЕО)

СЕ ЗА УСПЕХ: Водителката им даде да ја удираат во задникот во живо во емисија за среќа на Светското првенство (ФОТО+ВИДЕО)

Мексиканската телевизиска презентерка на временска прогноза, атрактивната 27 годишна Јанет Гарсија, на работа дојде во дрес од репрезентацијата. Таа на Мексико заедно со колегите им посака среќа на  Светското првенството со ритуал во програма во живо.

Фудбалското лудило се повеќе го зафаќа светот. Огнените Мексиканци живеат за добар резултат во Русија, се е во боите на руската репрезентација, па и временската прогноза која ја води веројатно најсекси водителката на светот, 27 годишната Јанет Гарсија.

Мексиканката во програма во живо и посака среќа на репрезентацијата со ритуал во кој учествуваа двајца нејзини колеги. Како изгледаше тоа погледнете доле.

Откако Јанет работи во мексиканската телевизија Хој, гледаноста на временската прогноза цело време расте. Многу Мексиканци ја гледаат прогнозата, а дека после неа немаат поима какво ќе биде времето.

Мексико ќе игра во групата Ф со актуелниот светски првак Германија, Шведска и Јужна Кореја.