четврток, 22. јули 2021. Вести денес: 204
home Познати

Се вери синот на Дејвид Бекам! – Погледнете ја убавата снаа на Бекамови (ФОТО)

Се вери синот на Дејвид Бекам! – Погледнете ја убавата снаа на Бекамови (ФОТО)

Бруклин Бекам, 21-годишниот син на Дејвид и Викторија, се вери со 25-годишната актерка Никола Пелц.

Бруклин и Никола со фотографија соопштија дека планираат да стапат во брак.

Тој на Инстаграм објави фотогравија каде на Никола Пелц и вети:

„Пред две недели ја прашав мојата сродна душа да се омажи за мене и таа ми одговори со ДА. Јас сум најсреќниот човек на светот.

Ветувам дека ќе бидам најдобриот сопруг и татко еден ден, те сакам срце“, напиша Бруклин Бекам.

Коронавирус