петок, 18. октомври 2019. Вести денес: 66
home Познати

Се увери дека бикинито и е смалено, но не се откажа да го облече- градите на Дара Бубамара никако да ги собере во костимот за капење (ФОТО)

Се увери дека бикинито и е смалено, но не се откажа да го облече- градите на Дара Бубамара никако да ги собере во костимот за капење (ФОТО)

Српската пејачка Дара Бубамара ги искористи овие летни денови за да си направи промоција на своите гради и сексапилно тело.

Фановите со нетрпение чекаат пејачката секојдневно да сподели фотографии во бикини, а истото се случи и овој пат кога таа се пофали со новиот костим за капење.

Во прв план овој пат се најдоа нејзините големи гради кои речиси не излетаа за момент од минијатурното бикини.

 

View this post on Instagram

 

🌴🌞😘

A post shared by Dara Bubamara (@darabubamara_official) on