петок, 29. јули 2022. Вести денес: 0
home Познати

Се уште не ја потврди врската со тенисерот, а веќе се венчаше: Ќерката на Топалко објави фотографија за која сонуваат сите жени на светот

Се уште не ја потврди врската со тенисерот, а веќе се венчаше: Ќерката на Топалко објави фотографија за која сонуваат сите жени на светот

Ќерката на пејачот Милан Топалковиќ- Топалко објави фотографија на својот Инстаграм профил која ги збуни многубројните нејзини фанови.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Helena Topalović (@helena_topalovic) on

Имено Хелена Топалковиќ се фотографирала во невестински фустан покрај огледало и истата фотографија ја прикачи на Инстаграм.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Helena Topalović (@helena_topalovic) on

Овој нејзин потег многумина ги зачуди, а набрзо се открило и дека таа овој невестински фустан го облекла за потребите на снимање.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Helena Topalović (@helena_topalovic) on

За потсетување ќерката на пејачот во последно време ја поврзуваат со тенисерот Дамир Џумхур, особено откако објавија исти фотографии.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Helena Topalović (@helena_topalovic) on

 

View this post on Instagram

 

#tb to those amazing mornings ? #maldives

A post shared by Damir Dzumhur (@damirdzumhur) on

Коронавирус