сабота, 18. септември 2021. Вести денес: 0
home Познати

Се стопи за да заработи пари: Марија Шерифовиќ призна колку килограми ослабела, а кога ќе дознаете што ќе им прави на парите ќе останете подзинати

Се стопи за да заработи пари: Марија Шерифовиќ призна колку килограми ослабела, а кога ќе дознаете што ќе им прави на парите ќе останете подзинати

Српската пејачка Марија Шерифовиќ во следниот период ќе одржи неколку концерти во Белград , а по тој повод откри неколку интересни детали.

-Ослабев десет килограми, а целта ми е уште пет, вели Шерифовиќ за српскиот портал „Блиц“.

 

View this post on Instagram

 

U poseti kod dalekih rodjaka ??

A post shared by Marija Serifovic (@serifovic) on

Таа во врска и со српските претставнички кои победија на Беовизија вели дека неблагодарно е да зборува дали нивната песна е подобра од нејзината, бидејќи се различни.

На прашањето што ќе им прави на заработените пари од турнејата вели дека истите ќе ги закопа.

 

View this post on Instagram

 

Da se razumemo… Ko zna da voli – slavi Dan zaljubljenih svakog dana. Hajde sad u zdravlje zurim na aerodrom?????

A post shared by Marija Serifovic (@serifovic) on

-Ќе ги закопам, размислувам парите да ги закопам некаде во планина, вели во свој стил пејачката.

Најнови вести

Коронавирус