понеделник, 18. октомври 2021. Вести денес: 5
home Познати

Се стопи и се препороди откако фати ново момче: Адел нема да ја препознаете кога ќе ја видите во оваа комбинација (ФОТО)

Се стопи и се препороди откако фати ново момче: Адел нема да ја препознаете кога ќе ја видите во оваа комбинација (ФОТО)

Познатата пејачка Адел, повторно ги шокираше своите фанови. На својот профил на социјалната мрежа „Инстаграм“ за првпат објави слика со својот нов дечко Рич Пол. Тие изгледаат многу заљубено. Ова е прва официјална слика на познатиот пар.

Инаку, Адел пред одредено време ја направи најголемата промена и во својот изглед.

Погледнете ја во елегантно издание, сликата за споредба од пред неколку години. Излишни се зборови, разликата е повеќе од очигледна.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Adele (@adele)

Најнови вести

Локални избори 2021