недела, 5. декември 2021. Вести денес: 0
home Познати

Се соблече жената на Никола Роквиќ: Со оваа фотографија го запали Инстаграм

Се соблече жената на Никола Роквиќ: Со оваа фотографија го запали Инстаграм

Манекенката Бојана Баровиќ ужива во брак со фолк пејачот Никола Роквиќ со кој ја има ќерката Леона.

Некогашата манекенка и учесничка на Савајвер, со една фотографија го запали Инстаграм.

Имено, таа реши следбениците да ги почести со врела фотографија од базен, и во прв план ги исфрли градите.

Коронавирус