сабота, 22. јануари 2022. Вести денес: 32
home Познати

Се соблече во минијатурна танга и се сончаше на неговата тераса: По раскинувањето со Розга нејзиното момче има нова бомба (ФОТО)

Се соблече во минијатурна танга и се сончаше на неговата тераса: По раскинувањето со Розга нејзиното момче има нова бомба (ФОТО)

Хрватските медиуми на големо овие денови шпекулираат за новата девојка на Стејпан Хаусер со позната хостеса.

Имено поранешното момче на Јелена Розга неодамна започнал авантура со Мис Универзум на Хрватска од 2016 година која во моментов е хостеса, Стела Опанчар, а доказ за тоа се фотографиите кои ги објави таа на својот Инстаграм профил.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Stela (@_stella_ae.f._) on

Имено таа сподели фотографија од тераса на која се сонча по танга, а хрватските медиуми веднаш открија дека според фотографиите станува збор за домот на Хаусер во Истра.

 

View this post on Instagram

 

The Boss is back home

A post shared by HAUSER (@hausercello) on

 

View this post on Instagram

 

Hey baby, wanna play?

A post shared by HAUSER (@hausercello) on

Инаку Стјепан раскина со пејачката Розга не се огласуваше во медиумите за својот приватен живот.

Новата девојка на музичарот инаку се опишува себе си како келнерка и хостеса која сака да чита книги и да се фотографира за на Инстаграм, погледнете.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Stela (@_stella_ae.f._) on

 

View this post on Instagram

 

I laugh too much ?

A post shared by Stela (@_stella_ae.f._) on

 

View this post on Instagram

 

Non c’è rosa senza spine ??

A post shared by Stela (@_stella_ae.f._) on

Најнови вести

Коронавирус