недела, 22. мај 2022. Вести денес: 0
home Познати

Се соблече покрај базенот, а од луксузот фановите „спобудалеа“- еве како Цеца го поминува сончевото време (ФОТО)

Се соблече покрај базенот, а од луксузот фановите „спобудалеа“- еве како Цеца го поминува сончевото време (ФОТО)

Светлана Цеца Ражнатовиќ одлучила да го искористи убавото време на вистински начин.

Таа на својот Инстаграм профил споделила фотографија на која се гледа дека ужива на сончевото време покрај базен.

Имено Цеца во изминатиот период беше во самоизолација во својот дом, па сега конечно дојде време да го искористи пролетното сонце.

Иако ова не е во нејзиниот дом сепак фановите подзинаа од луксузот во кој ужива таа.

Најнови вести

Коронавирус