сабота, 10. декември 2022. Вести денес: 0
home Познати

Се соблече, па покажа колку го исончала задникот – српската пејачка се надмина себе си, Инстаграм не сака да ја блокира оваа глетка

Се соблече, па покажа колку го исончала задникот – српската пејачка се надмина себе си, Инстаграм не сака да ја блокира оваа глетка

Пејачката Славица Чуктераш во моментов ужива на хрватското крајбрежје, па секој ден споделува нови фотографии на Инстаграм.

На фолкерката не и прв пат да постира провокативни фотографии, но сега се чини дека крена поголема прашина од што треба со последната морска фотографија.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Slavica Cukteras (@cukterasslavica)

„Малку црвено, па ќе стане црно и потоа ќе се лупам како змија“ – напишала Славица, која претходно објави фотографија од нејзиниот целосно гол задник и покажа колку изгорела на врелото сонце.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Slavica Cukteras (@cukterasslavica)

Еден дел од нејзините следбеници сметаат дека овој пат Славица ја преминала секоја граница, додека други ја пофалија и и’ поделија комплименти за нејзината зацрвенета задница.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Slavica Cukteras (@cukterasslavica)

Qatar 2022