понеделник, 30. јануари 2023. Вести денес: 0
home Познати

Се соблече на плажа, па за 20 минути собра илјадници лајкови- Жените полудеа по Андрија во краток шорц на плажа (ФОТО)

Се соблече на плажа, па за 20 минути собра илјадници лајкови- Жените полудеа по Андрија во краток шорц на плажа (ФОТО)

Познатиот актер Андрија Милошевиќ на социјалните мрежи се пофали каде летуваа оваа година.

Актерот кој го обожуваат сите жени на Балканот и пошироко реши да ги почести своите фанови на Инстаграм објавувајќи фотографија од плажа.

Удобно сместен на лежалка покрај палма тој напиша: „Палмата и јас на летување“.

Фотографијата за само 20 минути собра преку 5 илјади лајкови и брдо од коментари, погледнете и зошто.

Palma i ja ne letovanju… #aruba #eaglebeach #putokosveta #jasamnalezaljcimajkemi

A post shared by andrijamilosevic_official (@andrijamilosevic_official) on