сабота, 5. декември 2020. Вести денес: 0
home Познати

Се соблече на 55 години и покажа дека уште е згоден: Мажите и денес му завидуваат на Бред Пит (ВИДЕО)

Се соблече на 55 години и покажа дека уште е згоден: Мажите и денес му завидуваат на Бред Пит (ВИДЕО)

Бред Пит (55) уште еднаш докажа зошто жените и ден денес го сметаат за еден од најубавите мажи во светот.

Имено, за потребите на филмот „Once Upon A Time in Hollywood”, во кој глуми холивудска супер ѕвезда ја соблече маицата и покажа какво тело има и во шестата деценија од својот живот.

Со ова издание Бред ги воодушеви припадничките на понежниот пол, а некои дури сметаат и дека сега изгледа многу подобро отколку во младоста.

Коронавирус