понеделник, 19. април 2021. Вести денес: 176
home Познати

Се соблече гола на 57 години во својот кревет: Српската актерка потполно се опушти како никогаш досега (ФОТО)

Се соблече гола на 57 години во својот кревет: Српската актерка потполно се опушти како никогаш досега (ФОТО)

Актерката Лидија Вукичевиќ која и е добро позната на целата балканска јавност не престанува да ги провоцира сите, особено своите фанови на Инстаграм.

Овој пат на 57 годишната актерка речиси нема некој кој може да и најде мана, особено покажувајќи го своето тело во бикини, или како овој пат сосема гола.

 

View this post on Instagram

 

Afrika je to…….Starfish on the beach in Zanzibar ….danas sam se družila sa PRAVIM ZVEZDAMA???

A post shared by Lidija Vukićević (@vukiceviclidija) on

-Добро утро, напиша таа во краткиот опис под фотографијата со која буквално ги распамети фановите, особено мажите на нејзиниот Инстаграм профил.

 

View this post on Instagram

 

Dobro jutro☕️?

A post shared by Lidija Vukićević (@vukiceviclidija) on

Коронавирус