среда, 20. јануари 2021. Вести денес: 0
home Познати

Се соблече девојката на Роналдо: Георгина остава без здив (ВИДЕО)

Се соблече девојката на Роналдо: Георгина остава без здив (ВИДЕО)

Атрактивната вереничка на Кристијано Роналдо, Георгина Родригез важи за една од најсекси девојките на фудбалерите, па светските медиуми  со големо внимание  го следат нејзиниот профил на Инстаграм.

Веста дека Георгина снимаше нова реклама и не е некоја вест сама по себе, но и тоа како е привлечна кога ќе се слушне дека таа се соблече само по долен веш.

Георгина стана модел на „Јамамиа“, па за потреби на реклама на оваа компанија позираше во долна облека.

Убавата Шпанка, родена во Аргентина самата постираше видео снимено за време на фото сесијата.

 

View this post on Instagram

 

Feeling confident with Yamamay [email protected] #myconfidentbeauty #yamamay #georginarodriguez

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

Коронавирус