сабота, 3. јуни 2023. Вести денес: 0
home Познати

Се соблече бремената Софија, еве како изгледа саканата на Лука Јовиќ (ФОТО)

Се соблече бремената Софија, еве како изгледа саканата на Лука Јовиќ (ФОТО)

Софија Милошевиќ е во шестиот месец од бременоста и чека уште едно дете со својот партнер, фудбалерот Лука Јовиќ.

Таа е многу активна на Инстаграм, па секојдневно објавува свои фотографии.

Сега позираше пред огледало во минијатурно бикини, така што нејзиниот труднички стомак беше во преден план.

Софија изгледа фантастично.

Манекенката се фотографираше во огледало, за да и се гледа секој дел од телото, а следбениците на Инстаграм и напишаа дека изгледа одлично.