недела, 2. октомври 2022. Вести денес: 0
home Познати

Се снимаше додека доживува нервен слом, па го избриша видеото – Марија Шерифовиќ тотално полуди и се маваше по главата (ВИДЕО)

Се снимаше додека доживува нервен слом, па го избриша видеото – Марија Шерифовиќ тотално полуди и се маваше по главата (ВИДЕО)

Пејачката Марија Шерифовиќ  за прв пат сподели видео на кое е видно вознемирена говорејќи дека има нервни слом.

Имено Шерифовиќ на својот Инстаграм профил сподели видео во кое започна да се жали на фановите дека има работа со луѓе кои не можат да работат ништо.

Ова очигледно ја разбеснило пејачката, па дури и се удираше по главата.

-Нешто размислувам, а може имам и нервни слом. Како јас која можам се, реално можам се, како јас да дојдам до тоа да имам работа со луѓе кои не можат ништо? Прашува пејачката.

Таа во видеото зборува и дека самата е виновна што има работа со такви луѓе, а она што го забележаа сите е тоа што таа видеото го избриша од својот профил.

Најнови вести

Коронавирус