вторник, 19. јануари 2021. Вести денес: 29
home Познати

Се скараа двете македонски старлети, паднале тешки навреди

Се скараа двете македонски старлети, паднале тешки навреди

Екс водителката Мелита Ракичевиќ ставила крај на дружбата со манекенката Александра Накова.

Во една расправија Накова ѝ рекла на Мелита дека била стара, со што Мели смртно и се налутила и дефинитивно му ставила крај на повеќегодишното пријателство. Доказ за тоа е Инстаграм, каде ниту Накова ниту Мелита повеќе не се следат.

Александра и Мелита почнале интензивно да се дружат по разводот на Накова со кошаркарот Никола Гајдајџиев. Често одеа заедно на луксузни патувања, имаа редовно секси фотосесии, двете ставија во исто време силикони и тоа кај ист хирург, имаа исти надргадби на косите, па дури имаат и слични силиконски усни.

Извор: 1ТВ

Коронавирус