недела, 28. мај 2023. Вести денес: 8
home Познати

Се „шушкаше“ дека биле во врска: Се појави фотографија од Саша Ковачевиќ и Ксенија Пајчин

Се „шушкаше“ дека биле во врска: Се појави фотографија од Саша Ковачевиќ и Ксенија Пајчин

Саша Ковачевиќ наводно бил во врска со сега починатата пејачка Ксенија Пајчин, а тоа неодамна го откри негов пријател.

Имено, како што изјави пријателот на Ковачевиќ, Саша во едно кафуле во Земун се сретнувал со Ксенија со која бил многу близок.

Се „шушкало“ дека тие биле повеќе од пријатели, иако ниту еден од нив тогаш не потврди.

На социјалните мрежи се појави фотографија на која позираат заедно, со голема блискост, а изгледаат и многу среќно.