петок, 27. јануари 2023. Вести денес: 155
home Познати

Се што ќе посака и е исполнето– еве што и купи 10 години постариот сопруг на Хелена Топаловиќ во домот, ова речиси го нема ниту Цеца

Се што ќе посака и е исполнето– еве што и купи 10 години постариот сопруг на Хелена Топаловиќ во домот, ова речиси го нема ниту Цеца

Ќерката на пејачот Милан Топаловиќ Топалко, Хелена Топаловиќ, неодамна се омажи, а речиси се што ќе посака младата девојка и да добива, пишуваат српските медиуми.

Имено Хелена се пофали со својот дом во кој неодамна се пресели со својот сопруг, особено со големиот телевизор кој го имаат во дневната соба.

-А само реков дека би било убаво да имаме прожектор, напиша под фотографијата Хелена.

Со ова таа покажа дека сопругот речиси и ја исполнува секоја нејзина желба, а следбениците и порачаа дека блазе си и каков сопруг има.