недела, 4. декември 2022. Вести денес: 18
home Познати

Се шпекулира дека се разведуваат, а тие живеат во семејна идила: Шакира и Пике уживаат со синовите (ФОТО)

Се шпекулира дека се разведуваат, а тие живеат во семејна идила: Шакира и Пике уживаат со синовите (ФОТО)

Мега популарните пејачка и фудбалер, Шакира и Пике, ги побиваат сите шпекулации дека се разделуваат.

Славниот пар со двете синчиња уживаше во Дизни шоу на мраз во Барселона.

Тие се држеа за раце, се прегрнуваа и уживаа со своите синчиња 5-годишниот Милан и 3-годишниот Саша.

Најнови вести

Коронавирус