четврток, 26. јануари 2023. Вести денес: 188
home Познати

Се сеќавате на Вики од Големиот брат? Во емисијата на Лила покажа како изгледа денес (ФОТО)

Се сеќавате на Вики од Големиот брат? Во емисијата на Лила покажа како изгледа денес (ФОТО)

Дали ги паметите двете сестри близначки од Македонија, Вики и Кики Ралеви, кои беа учеснични во шоуто„Големиот брат“ и за брзо време ги собраа симпатиите од публиката?

Тогаш за првпат Македонија имаше свој претставник, а Вики го привлече вниманието токму поради врската со 13 години постариот Карло Загорац.

После 9 години пауза од камерите, Вики повторно се појави и тоа како поддрша на својата пријателка во емисијата „Сѐ или нешто“ на Лила.

Погледнете како изгледа денес:

 

Најнови вести