сабота, 28. јануари 2023. Вести денес: 0
home Познати

Се сеќавате на Сакис Рувас: Никако да остари, денес има четири деца, а кога ќе ја видите неговата сопруга топлес ќе подзинете (ФОТО)

Се сеќавате на Сакис Рувас: Никако да остари, денес има четири деца, а кога ќе ја видите неговата сопруга топлес ќе подзинете (ФОТО)

Речиси не постои човек во Европа што не се сеќава на грчкиот претставник на Евровизија пред повеќе од 10 години Сакис Рувас.

Откако се стекна со голема слава на Евровизија во 2004-та година Сакис стана и национална ѕвезда во Грција.

Во 2017 година по 14 години во врска се венчаше со манекенката Катија Зуголи, со која има четири деца.

Овие денови грчките медиуми инаку не престануваат да пренесуваат за фотографиите на Сакис од неговиот летен одмор, а особено фотографии од неговата сопруга која обожува да е топлес, погледнете.

 

View this post on Instagram

 

Τα καλοκαίρια μας ❤️ @katiazygouli #summer #sea #sun #Greece

A post shared by Sakis Rouvas (@sakisrouvas) on

Најнови вести