сабота, 1. октомври 2022. Вести денес: 78
home Познати

Се сеќавате ли на Тијана од „Големиот брат“: Денеска е уште поубава и позгодна (ФОТО ГАЛЕРИЈА)

Се сеќавате ли на Тијана од „Големиот брат“: Денеска е уште поубава и позгодна (ФОТО ГАЛЕРИЈА)

Манекенката Тијана Стајшиќ (32), учесничка во ВИП „Големиот брат“, која во 2001-ва ја претставуваше Србија на натпреварувањето за најубава жена на светот, денеска изгледа подобро од било кога.

?? 2001. #missyugoslavia2001 #missworld2001 #minime ?? #17yearsold

A post shared by Tijana Stajsic (@tijanastajsic) on

Тоа е резултат на бројните пластични операции на кои подлегнала. По изборот за Мис продолжила да се занимава со манекенство, а во 2009 година се појави и на шоуто „Големиот брат“.

Веќе долги години не се појавува во медиумите, а според сликите закачени на својот Инстаграм, може да се каже дека никогаш не изгледала подобро.

A post shared by Tijana Stajsic (@tijanastajsic) on

?

A post shared by Tijana Stajsic (@tijanastajsic) on

?

A post shared by Tijana Stajsic (@tijanastajsic) on

?

A post shared by Tijana Stajsic (@tijanastajsic) on

??

A post shared by Tijana Stajsic (@tijanastajsic) on

? #knockout

A post shared by Tijana Stajsic (@tijanastajsic) on

?

A post shared by Tijana Stajsic (@tijanastajsic) on

?

A post shared by Tijana Stajsic (@tijanastajsic) on

A post shared by Tijana Stajsic (@tijanastajsic) on

?

A post shared by Tijana Stajsic (@tijanastajsic) on

? #summer #pool #sunbathing

A post shared by Tijana Stajsic (@tijanastajsic) on

? #relax #nostress #sea #blue #beach #sun #sand ?#summer #travel #happy #me #fitness

A post shared by Tijana Stajsic (@tijanastajsic) on

? #smile #fitness #fitnessmotivation #stayfit #bodybuilding #healty

A post shared by Tijana Stajsic (@tijanastajsic) on

?? #gym #nike #pink

A post shared by Tijana Stajsic (@tijanastajsic) on

? #gymlife

A post shared by Tijana Stajsic (@tijanastajsic) on

? #white #tshirt #fitness

A post shared by Tijana Stajsic (@tijanastajsic) on

Најнови вести

Коронавирус