четврток, 2. јули 2020. Вести денес: 105
МЕГА БОМБА

АУДИО: Објавена нова бомба за Заев – „Маме ќе им e*aм на сите што ќе влезат кај мене во коалиција“

home Познати

Се сеќавате ли кога Анастасија и Северина делеа исто момче? Ова е мажот кој ја заведува секоја жена на Балканот (ФОТО)

Се сеќавате ли кога Анастасија и Северина делеа исто момче? Ова е мажот кој ја заведува секоја жена на Балканот (ФОТО)

Ќерката на Светлана Цеца Ражнатовиќ Анастасија на музичката сцена се појави пред две години кога во јавноста се претстави со песната „Совршен пар“.

Тоа што е интересно е дека манекенот Педро од спотот на Анастасија воодушеви многу девојки.

Овој бразилски манекен на Анастасија и паднал во очи на еден сајт на една модна агенција, а потоа веднаш го ангажирала за во својот спот.

Но Анастасија не е единствената која се решила да го ангажира Педро пред камерите.

Овој Бразилец се појави и во спотот на Северина Којиќ за песната „Туторијал“ која ја сними со победникот на пинкови ѕвездички Љуба Станковиќ.

Педро во моментов живее во Хрватска со сопругата Ирис и ќерката.

Парламентарни избори 2020