вторник, 19. јануари 2021. Вести денес: 85
home Познати

Се разведе по неколку месеци брак: Водителката која ја гледавме на Сител никогаш поубава (ФОТО)

Се разведе по неколку месеци брак: Водителката која ја гледавме на Сител никогаш поубава (ФОТО)

Марија Килибарда, водителката која ја гледавме на Сител во ТЛЗП, се омажи и разведе за неколку месеци и помина доста тешки периоди.

38-годишната водителка вели дека сега ужива во кариерата и животот и не се плаши од староста, а призна и за што најмногу се кае.

– Да можам да го вратам времето би станала мајка млада, како мојата мајка. Но, веројатно се си доаѓа во свое време, вели таа во една прилика.

Сега изгледа поубаво од кога и да е.

Коронавирус