среда, 7. декември 2022. Вести денес: 7
home Познати

Се разведе, па сега му покажа на поранешниот што губи – српската водителка на 48 години среде јахта покажа дека е с*кс бoм*а (ФОТО)

Се разведе, па сега му покажа на поранешниот што губи – српската водителка на 48 години среде јахта покажа дека е с*кс бoм*а (ФОТО)

Водителката Сања Маринковиќ (48) во овој момент е на одмор во Црна Гора од каде секојдневно споделува фотографии и видео снимки со фановите.

Иако овој пат Сања сакаше повеќе да се посвети на локациите кои ги посетува, па преку видеа им објаснуваше на следбениците какви занимливости има во Црна Гора речиси малкумина ја слушаа и се фокусираа на нејзиното тело.

Водителката позираше во едно делен костим за капење кој од страните немаше ништо.

Во прв план и беа долгите нозе, но потоа се качи и на јахта од каде позираше најпровокативно досега.

Нејзините следбеници веднаш започнаа да ја напаѓаат со позитивни коментари особено и порачаа дека блеска по разводот.

Qatar 2022