понеделник, 6. јули 2020. Вести денес: 8
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Познати

Се разведе и почна да се слика провокативно: Пејачката Славица Чуктераш позира во долна облека (ФОТО)

Се разведе и почна да се слика провокативно: Пејачката Славица Чуктераш позира во долна облека (ФОТО)

Пејачката Славица Чуктераш (35) на социјалните мрежи ја објави најпровокативната фотка досега.

Славица по разводот од голманот Владимир Аврамов е прилично опуштена на социјалните мрежи и веќе неколкупати досега има објавено слични фотки.

Пејачката позира во долна облека, додека на нозете има чорапи. Таа направила жешка поза и во градник и гаќички покажа со што располага.

– „Што би се кажало: Се ова го дала мајка природа“, „Таа малечка грми“, „Како прачка си Славица“, „Го презеде животот во свои раце“, „Беше и остана една од најдобрите риби во Гранд“ – се само дел од коментарите под фотката.

Парламентарни избори 2020