понеделник, 19. октомври 2020. Вести денес: 133
home Познати

Се расоблече пијанистката Лола: Извајаното тело го покажа во жешко минијатурно бикини (ВИДЕО)

Се расоблече пијанистката Лола: Извајаното тело го покажа во жешко минијатурно бикини (ВИДЕО)

Лола Астанова привлече големо внимание кога настапи на отворањето на „Адриа турнејата“ во Белград.

Убавата пијанистка уживаше во Белград во друштво на Новак Ѓоковиќ.

Сега таа објави видео од една убава, тропска дестинација, каде сними ново видео, но и нов „стајлинг“.

Имено таа го покажа извајаното тело во костим за капење.

Уживајте:

 

View this post on Instagram

 

Who’s got that summertime sadness? 🌊 • • • #piano #pianist #musician #songs #vocals #summertime

A post shared by LOLA ASTANOVA (@lolaastanova) on

Коронавирус