понеделник, 28. ноември 2022. Вести денес: 166
home Познати

Се прости од олимпијадата, но не и од фановите: Згодната скијачка повторно се соблече на Инстаграм (ФОТО)

Се прости од олимпијадата, но не и од фановите: Згодната скијачка повторно се соблече на Инстаграм (ФОТО)

Американската скијачка Линдзи Вон повторно откако завршија Олимписките игри е во центарот на вниманието во светските медиуми.

Имено атрактивната скијачка е позната по објавување на провокативни фотографии на својот Инстаграм профил, а периодов поради не успехот на зимската олимпијада таа стагнираше со овие фотографии.

-Конечно сонце, напиша скијачката и ги почести фановите, погледнете.

Finally found some sun!! ☀

A post shared by L I N D S E Y • V O N N (@lindseyvonn) on

Најнови вести

Коронавирус