вторник, 19. октомври 2021. Вести денес: 199
home Познати

Се препуштиле на страстите како утре да не постои… Не се грижеле дали некој ќе ги види – еве како уживаат светските ѕвезди

Се препуштиле на страстите како утре да не постои… Не се грижеле дали некој ќе ги види – еве како уживаат светските ѕвезди

Конор МекГрегор, Хајди Клум и Нина Агдал се само некои од ѕвездите кои што биле „уловени“ во интересни летни авантури.

Објективот на папарацо фотографите успеал да ги забелжи Хајди Клум и нејзиниот 16 години помлад сопруг Том Каулиз, додека разменувале нежности во близина на Канес – бакнувајќи се на луксузната јахта.

Во Италија не се одвојувале еден од друг ниту данската манекенка Нина Агдал и нејзиното момче Џеј Бринкли-Кук кои што уживале на островот Капри.

Американскиот актер Дејвид Чарвет со мистериозната бринета отпатувал на Карибите.

За Италија се одлучил и германскиот фудбалер Кингсли Колман кој што разменувал врели страсти со вереницата Сабрина Даву, која што ја запросил пред неполн еден месец.

На југот на Франција страсти разменувале и Конор МекГрегор и неговата сопруга…

Нежности пред целиот свет разменувале и Кристијано Роналдо и неговата Џорџина Родригез, кои што целото лето го поминаа уживајќи на јахта со своето семејство.

Најнови вести

Локални избори 2021