сабота, 28. ноември 2020. Вести денес: 62
home Познати

Се преполови: Учесничката во „Ѕвездите на Гранд“ ослабе 35 килограми, вака изгледа денес (ФОТО)

Се преполови: Учесничката во „Ѕвездите на Гранд“ ослабе 35 килограми, вака изгледа денес (ФОТО)

Учесничката во „Ѕвездите на Гранд“, Крстиња Тодоровиќ го привлече вниманието во музичкото шоу со своите вишок на килограми.

Пред две години таа ги изнесе детали за испаѓањето од музичкото шоу.

-Кога ќе дојдете на некое натпреварување мора да бидете спремни на се, така да и јас бев спремна. Не се изненадив, очекував дека ќе испаднам. А главна причината им е позната на сите, а тоа се моите килограми, изјави тогаш Крстиња.

Младата пејача сега успеа да ослабе и сите ги изненади со својата трансформација.

Таа ослабела 35 килограми, а тоа ја воодушеви и својата менторка Марија Шерифовиќ, но тоа не беше доволно за да помине понатаму.

Коронавирус