сабота, 29. јануари 2022. Вести денес: 48
home Познати

Се преполови: Сите гледаа во Адел за време на ноќта на вештерките, славната пејачка толку многу ослабе што ги загрижи фановите (ФОТО)

Се преполови: Сите гледаа во Адел за време на ноќта на вештерките, славната пејачка толку многу ослабе што ги загрижи фановите (ФОТО)

Славната пејачка Адел која неодамна се разведе од долгогодишниот сопруг со кого има и дете речици целосно се транспортираше по разводот.

Пејачката на една забава по повод ноќта на вештерките вчера покажа како навистина изгледа по ослабувањето.

Таа на забавата се појави во костим од капетан Кук, но речиси никој од присутните не го забележа тоа, туку сите гледаа во нејзината совршена фигура и витка линија.

Адел инаку неодамна откри дека се посветила на здравиот начин на живот и дека намерата и е да ослабе уште повеќе иако и сега веќе е непрепознатлива.

Коронавирус