понеделник, 29. ноември 2021. Вести денес: 2
home Познати

Се преполови: Синот на Брена ослаби 60 килограми, а девојките веднаш го забележаа овој дел од телото кој се повеќе „расте“ (ФОТО)

Се преполови: Синот на Брена ослаби 60 килограми, а девојките веднаш го забележаа овој дел од телото кој се повеќе „расте“ (ФОТО)

Најмладиот син на фолк пејачката Лепа Брена, Виктор Живојиновиќ веќе подолго време е на диета, а откако загуби 50 килограми и потполно се трансформираше сега ослаби уште повеќе.

Младиот Виктор уште пред две години реши да се посвети на својот физички изглед, а за тоа како напредува со новиот режим на исхрана и редовно вежбање ги известува често своите следбеници на Инстаграм.

 

View this post on Instagram

 

?

A post shared by Viktor Ernest Zivojinovic (@viktorernest) on

Неговите фанови на Инстаграм често му пишуваат поради за поддршка, што уште повеќе го мотивираше Виктор да продолжи да слабее.

Тој неодамна изјави дека сака да загуби уште 10 килограми, но се чини дека сега тоа веќе го постигнал и изгледа поубаво од било кога, погледнете.

 

View this post on Instagram

 

??

A post shared by Viktor Ernest Zivojinovic (@viktorernest) on

Девојките инаку се почесто коментираат под неговите фотографии дека тој одлично изгледа и дека се задоволни од неговото вежбање во теретана каде го обликува телото и ги „пумпа“ мускулите, погледнете.

 

View this post on Instagram

 

-54 kg #diet #life #goals #happy

A post shared by Viktor Ernest Zivojinovic (@viktorernest) on

Коронавирус