петок, 23. јули 2021. Вести денес: 137
home Познати

Се преполови: Македонската водителка не планира да запре тука, резултатите од диетата повеќе од видливи (ФОТО)

Се преполови: Македонската водителка не планира да запре тука, резултатите од диетата повеќе од видливи (ФОТО)

Македонската водителка Бубе Јаневска пред еден месец во јавност откри дека пробала различни диети, кои воопшто не ѝ помогнале да ги намали вишокот килограми.

Водителката сега на социјалните мрежи повторно се пофали од резултатот од слабеењето потенцирајќи дека овој пат и на фотографии може да се забележи разлика во килограмите.

Таа потенцираше дека е задоволна од изгледо, повеќе нема да мора да бара идеални пози со кои ќе ги покрие вишокот килограми, но дека не планира да запре со режимот на исхрана.

Коронавирус