четврток, 23. јуни 2022. Вести денес: 0
АКТУЕЛНО

Падна владата во Бугарија, Кирил Петков повеќе не е премиер

home Познати

СЕ ПРЕДАДЕ И „ВЕЧНИОТ ЕРГЕН“: Ова е 23-годишната девојка ќе го однесе пред олтарот Леонардо Ди Каприо

СЕ ПРЕДАДЕ И „ВЕЧНИОТ ЕРГЕН“: Ова е 23-годишната девојка ќе го однесе пред олтарот Леонардо Ди Каприо

Леонардо ди Каприо како што изгледа е на чекор од брак со неговата девојка, моделот Камила Мороне.

Доколку веста на магазинот „Cosmopolitan“ се покаже како точна, тоа ќе предизвика земјотрес во Холивуд, каде славниот актер се смета за „вечен ерген“. Всушност, Ди Каприо имаше многу врски што изгледаа дека ќе завршат на олтарот, но ненадејно завршуваа

Но, извори блиски до парот велат дека овој пат е поинаку и дека холивудската starвезда смета дека во неговата 23-годишна девојка со аргентинско потекло, тој пронашол сè што барал кај една жена.

Двајцата се во врска повеќе од три години и се вели дека се од глава до пети заљубени еден во друг. Се чини дека бринетата конечно го спушти Ди Каприо на земја, но сепак треба да почекаме да видиме дали овој брак ќе стане реалност!

Коронавирус