сабота, 24. октомври 2020. Вести денес: 70
home Познати

Се пожали дека за време на короната не заработила скршен денар- кога ќе видите со каква чанта се шета Цеца сѐ ќе ви стане јасно (ФОТО)

Се пожали дека за време на короната не заработила скршен денар- кога ќе видите со каква чанта се шета Цеца сѐ ќе ви стане јасно (ФОТО)

Српската пејачка Светлана Цеца Ражнатовиќ денеска повторно го предизвика своето медиумско внимание откако се појави во суд во Белград.

Имено таа на судењето поради спорот кој го има со пејачката Јелена Карлеуша се појави во елегантно издание кое предизвика бура од реакции во јавноста.

Пејачката се појави пред медиумите во елеганти пантолани и блуза, додека на нозете носеше високи потпетици.

Сепак она што најмногу остави впечаток на сите е чантата која ја носеше таа.

Станува збор за чанта од брендот „Луј Витон“ чија вредност на интернет достигнува вртоглави 2.300 евра или 2.690 долари.

Медиумите пишуваат дека нејзината чанта служела само како моден детаљ и од неа ја извадила само заштитната маска со која влегла во судот.

ФОТО:ТЕЛЕГРАФ.РС/НИКОЛА ТОМИЌ

Коронавирус