четврток, 27. февруари 2020. Вести денес: 23
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

Се пожали дека и е топло, па се соблече- Маја Беровиќ со безобразно селфи откри дека ниту со рацете не може да ги прикрие џиновските гради

Се пожали дека и е топло, па се соблече- Маја Беровиќ со безобразно селфи откри дека ниту со рацете не може да ги прикрие џиновските гради

Пејачката Маја Беровиќ овие денови е на заслужен одмор далеку од Балканот.

Имено пејачката замина за Доминиканската Република каде ги полни батериите пред новите закажани настапи за оваа есен и зима.

 

View this post on Instagram

 

Kako su mi bebice 👶💋

A post shared by Maya Berovic (@mayaberovicofficial) on

Иако таа е далеку од очите на јавноста не ги запостави фановите и секојдневно ги радува споделувајќи како ужива во топлите краеви.

Една од фотографиите сепак го привлече најголемото внимание на фановите и медиумите бидејќи буквално ги запали сите.

 

View this post on Instagram

 

27.09.2019 Zagreb H2O 🔥 Vidimo se❤️

A post shared by Maya Berovic (@mayaberovicofficial) on

Станува збор за фотографија на која пејачката е сосема гола, а нејзините гради ги прекри само со рацете, но поради големината на истите тие речиси ѕиркаа од сите страни, погледнете.

Најнови вести