петок, 29. јули 2022. Вести денес: 147
home Познати

Се породи убавата српска пејачка: Бебето доби име кое порано било многу често во Македонија (ФОТО)

Се породи убавата српска пејачка: Бебето доби име кое порано било многу често во Македонија (ФОТО)

Српската поп пејачка Марија Микиќ вчера се породи и на свет донесе девојче кое таа и нејзиниот партнер Јован Пантиќ го крстија Ѓурѓа.

Марија веднаш по породувањето со своите следбеници на социјалните мрежи го сподели првото видео со бебето! На видеото се гледа како ја држи ќерката и нежно ја бакнува во глава, а пораката која ја напишала разнежни многумина.

Коронавирус