сабота, 28. ноември 2020. Вести денес: 80
home Познати

Се породи Тамара Тодевска- детето доби необично име

Се породи Тамара Тодевска- детето доби необично име

Пејачката се пофали на социјалните мрежи и им испрати бакнеж на фановите

Пејачката Тамара Тодевска стана мајка и на свет го донесе Дарен. Среќната вест ја сподели на социјалните мрежи каде напиша:

– Пред точно саат време се роди нашиот Дарен, Хана доби братче, а Мачка и јас уште една неопислива љубов. Ви испраќаме безброј бакнежи, стои во постот на пејачката.

Коронавирус