среда, 22. јуни 2022. Вести денес: 152
АКТУЕЛНО

Падна владата во Бугарија, Кирил Петков повеќе не е премиер

home Познати

СЕ ПОРОДИ РИЈАНА: Полот на бебето ги изненади

СЕ ПОРОДИ РИЈАНА: Полот на бебето ги изненади

Странските медиуми објавија дека Ријана тајно се породила во петокот.

На социјалната мрежа Фејсбук се појави информација дека познатата пејачка Ријана родила момче.

Оваа информација ја пренесе лице кое наводно работи во болницата каде се породила познатата пејачка.

Ријана и Асап Роки јавно потврдија дека очекуваат бебе во јануари, откако веќе можеше да ѝ се види трудничкиот стомак на пејачката.

Тогаш се појавија шпекулации дека пејачката ќе се породи во мај.

Набрзо откако се појавија информациите дека пејачката пристигнала во болница, беше објавено дека породувањето е завршено и дека пејачката родила машко дете. Медиумите претходно пишуваа дека Ријана чека девојче, бидејќи беше фотографирана како купува розова облека за бебиња.

Ниту Ријана ниту нејзиното момче Асап Роки уште не ја потврдиле веста.

Коронавирус